به دلیل نوسانات شدید قیمت، خواهشمند است قیمت های نهایی را با واحد فروش هماهنگ نمایید

بستن
محصولات سایت
آرایش صورتآرایش صورت
آرایش چشمآرایش چشم
آرایش لبآرایش لب
آرایش ابروآرایش ابرو
آرایش ناخنآرایش ناخن
اصلاح مواصلاح مو
پوستپوست
دهان و دنداندهان و دندان
ضد تعرقضد تعرق
مراقب مومراقب مو
لوازم برقیلوازم برقی
عطر و ادکلنعطر و ادکلن
گروه اصلی :
گروه فرعی :
عنوان :

همه اطلاع نامه ها

انتخاب بهترین محصولات آرایشی و بهداشتی

۴۱ شماره اطلاع نامه : انتخاب بهترین محصولات آرایشی و بهداشتی ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ انتخاب بهترین محصولات آرایشی و بهداشتی مطالعه :: خبرنامه انتخاب بهترین محصولات آرایشی و بهداشتی
انتخاب بهترین محصولات آرایشی و بهداشتی
اکنون زمانی رسیده که Pure Beauty بهترین محصولات آرایشی و بهداشتی را از سراسر جهان انتخاب می کند و سپس آن را جشن می گیرد. پانل متخصصان ما - با کمک کمک تحریریه - به بررسی گزینه های زیبایی جهان پرداخت و بهترین ها را انتخاب کرد
منبع
www.cosmeticsbusiness.com

چگونه رژگونه بزنیم تا گونه ها پرتر به نظر برسند؟

۴۰ شماره اطلاع نامه : چگونه رژگونه بزنیم تا گونه ها پرتر به نظر برسند؟ ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ چگونه رژگونه بزنیم تا گونه ها پرتر به نظر برسند؟ مطالعه :: خبرنامه چگونه رژگونه بزنیم تا گونه ها پرتر به نظر برسند؟
چگونه رژگونه بزنیم تا گونه ها پرتر به نظر برسند؟
روی میز آرایش پراز کانتور و هایلایت خیلی چیزهای دیگر ، رژگونه هنوز قهرمانی ستایش نشده است. فقط با یک بار زدن ، رژگونه به صورت شما رنگ و حالی می بخشد ،والبته با توجه به جایی که رژگونه را میزنید وجایی که قرار می گیرید ، میتواند گونه های پر تری را نشان دهد. رژگونه پس از استفاده از کرمپودر باعث تفاوت قابل توجهی می شود و در عین حال پوست عاری از هرگونه آرایش را نیز به همان زیبایی تکمیل می کند. از رژگونه های خود استفاده کنید تا صورت شما پر به نظر برسد و درخشش جوانی داشته باشد.

نحوه ی آرایش برای زنان بالای 45 سال

۳۹ شماره اطلاع نامه : نحوه ی آرایش برای زنان بالای 45 سال ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ نحوه ی آرایش برای زنان بالای 45 سال مطالعه :: خبرنامه نحوه ی آرایش برای زنان بالای 45 سال
نحوه ی آرایش برای زنان بالای 45 سال
سندی لینتر ، آرایشگر مشهور ، می گوید مهم نیست که چند ساله باشید ، آرایش وسیله ای است که باعث می شود شما را مبادی آداب وبا اعتماد به نفس نشان دهد. علائم پیری مانند چین و چروک ، سیاهی دور چشم و لکه های تیره می تواند تأثیر منفی بر اعتماد به نفس داشته باشد.

از کجا باید برنزر استفاده شود؟

۳۸ شماره اطلاع نامه : از کجا باید برنزر استفاده شود؟ ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ از کجا باید برنزر استفاده شود؟ مطالعه :: خبرنامه از کجا باید برنزر استفاده شود؟
از کجا باید برنزر استفاده شود؟
برنز را باید در مناطقی که آفتاب بیشتر به پوست شما می زند وهچنین جاهایی که به طور طبیعی در بدن بیشترین تیره گی را دارند ، استفاده کنید. اینها معمولاً نواحی برجسته صورت مانند پل بینی ، شقیقه ها و استخوان های گونه شما هستند.

در کجای صورت برنزر باید استفاده بشود ؟

۳۷ شماره اطلاع نامه : در کجای صورت برنزر باید استفاده بشود ؟ ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ در کجای صورت برنزر باید استفاده بشود ؟ مطالعه :: خبرنامه در کجای صورت برنزر باید استفاده بشود ؟
در کجای صورت برنزر باید استفاده بشود ؟
استفاده درست از Bronzer می تواند پوستی زیبا همانند درخشش خورشید به شما هدیه بدهد . اما با استفاده نادرست از برنز ، ممکن است صورت شما آشفته وکثیف به نظر برسد. آموزش درباره فرمول و نحوه ی زدن و قرارگرفتن برنزمیتواند بهترین صورت ممکن را برای شما به ارمغان بیاورد.

کرم پودرلورال مدل اینفالیبل 24 ساعته

۳۶ شماره اطلاع نامه : کرم پودرلورال مدل اینفالیبل 24 ساعته ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ کرم پودرلورال مدل اینفالیبل 24 ساعته مطالعه :: خبرنامه کرم پودرلورال مدل اینفالیبل 24 ساعته
کرم پودرلورال مدل اینفالیبل 24 ساعته
به اثری که ماسک روی آرایش و صورت شما میتواند بگذارد پایان دهید!شما میتوانید در تمام طول روز یک آرایش تازه واحساس سبکی را با کرمپودر 24 ساعته Infaillible از L'Oréal Paris تجربه کنید. این کرمپودرعلیرغم فرمول مایع ، پوشش بسیارمناسب و طبیعی را بدون لکه و چین و چروک شدن به پوست شما ارائه می دهد.

میکاپ با ( موس مات کننده دریم ) DREAM MATTE MOUSSE

۳۵ شماره اطلاع نامه : میکاپ با (  موس مات کننده دریم ) DREAM MATTE MOUSSE ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ میکاپ با (  موس مات کننده دریم ) DREAM MATTE MOUSSE مطالعه :: خبرنامه میکاپ با (  موس مات کننده دریم ) DREAM MATTE MOUSSE
میکاپ با ( موس مات کننده دریم ) DREAM MATTE MOUSSE
آیا آرایش شب ویا یک میکاپ سریع روزانه که هم با دوام باشد وهم کاملاً مات با ماندگاری طولانی طوری که رنگ چهره ی شما عالی به نظر برسد برای شما ضروری و مهم است؟ پس اگر اینطوراست موس مات کننده دریم ( اسم انگلیسی و عکس حتما باید باشد) میتواند برای شما بهترین گزینه باشد.

راه اندازی وب سایت های KylieSkin

۳۴ شماره اطلاع نامه : راه اندازی وب سایت های KylieSkin ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ راه اندازی وب سایت های KylieSkin مطالعه :: خبرنامه راه اندازی وب سایت های KylieSkin
راه اندازی وب سایت های KylieSkin
برند Kylie Skin با راه اندازی وب سایت های شاخص اصلی برای مصرف کنندگان مستقیم در انگلستان ، فرانسه ، آلمان و استرالیا ، اعلام کرد که این برند در سراسر اروپا گسترش خواهد یافت.

انتخابی چالشی: آرایش کرمی یا پودری ؟

۳۳ شماره اطلاع نامه : انتخابی چالشی:  آرایش کرمی یا پودری ؟ ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ انتخابی چالشی:  آرایش کرمی یا پودری ؟ مطالعه :: خبرنامه انتخابی چالشی:  آرایش کرمی یا پودری ؟
انتخابی چالشی: آرایش کرمی یا پودری ؟
در نهایت بعد از اینکه بهترین سایه خود را از بین محصولات زیبایی پیدا کردید و تصمیم گرفتید که چقدر میخواهید برای ان محصول جدید هزینه کنید ، در اینجا است که انتخاب بین فرمول کرمی یا پودری بودنش - یکی از مواردی است که می تواند ذهن شما رو درگیر کند که حالت گردی ( پودری ) داشته باشد یا کشیدنی؟

تفاوت بین برنز و کانتورینگ چیست؟

۳۲ شماره اطلاع نامه : تفاوت بین برنز و کانتورینگ چیست؟ ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ تفاوت بین برنز و کانتورینگ چیست؟ مطالعه :: خبرنامه تفاوت بین برنز و کانتورینگ چیست؟
تفاوت بین برنز و کانتورینگ چیست؟
برنزینگ برای سالهای متمادی یک مرحله اصلی ازآرایش بوده است ، در حالی که کانتورینگ بیشتر در حوزه حرفه ای خودش را ثابت کرده است. این مسئله در سالهای اخیر دست خوش تغییرو تحول بوده است، اما بسیاری از افرادی که آرایش می کنند در مورد این دو روش دچار سردرگمی میشوند.

کدام برنزر برای پوست طبیعی و یا زیتونی بهتر است؟

۳۱ شماره اطلاع نامه : کدام برنزر برای پوست طبیعی و یا زیتونی بهتر است؟ ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ کدام برنزر برای پوست طبیعی و یا زیتونی بهتر است؟ مطالعه :: خبرنامه کدام برنزر برای پوست طبیعی و یا زیتونی بهتر است؟
کدام برنزر برای پوست طبیعی و یا زیتونی بهتر است؟
برنزرها در بیشترجلوه دادن رنگ پوست متوسط و زیتونی عالی هستند. در واقع ، برای اینکه رنگ زیباتری از چهره نشان داده بشود،استفاده ازبرنزر باید به عنوان یک مرحله اساسی در برنامه آرایش شما باشد.

مژه های کلاسیک

۳۰ شماره اطلاع نامه : مژه های کلاسیک ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ مژه های کلاسیک مطالعه :: خبرنامه مژه های کلاسیک
مژه های کلاسیک
شکل برس بر روی تغییرحالت مژه ها تأثیر می گذارد. برس سیلیکونی صاف کاملا مژه ها را به سمت بالا حالت میدهد وکاملا مناسب کسانی است که مژه های صاف دارند. برای مژه های فر خورده براش کلاسیک مناسب میباشد.
صفحه 1 از 4
بیوتی ویترین Beauty Vitrin
موبایل برای تماس های فوری : 09337014745
فروشگاه اینترنتی بیوتی ویترین به عنوان یکی از بزرگترین مرجع های تخصصی فروش آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی می باشد که با عرضه بهترین مارک های لوازم آرایشی بهداشتی، عطر و ادکلن در ایران توانسته است علاوه بر ایجاد یک بانک کامل و جامع ، یک مرجع تخصصی فروش آنلاین اینترنتی در ایران نیز باشد وعلاوه بر مزیت های فوق، نسبت به تمام رقبای خود مزیت های ویژه ی دیگری همچون ارائه جدیدترین و بهترین قیمت روز بازار، تحویل سریع در کمترین زمان ممکن و ارائه ی بالاترین سطح خدمات پس از فروش در ایران می باشد. فروشگاه اینترنتی بیوتی ویترین با هدف فروش اینترنتی مجموعه کاملی از قبیل لوازم آرایشی مانند (کرم پودر و پنکیک، کانسیلر و رژ گونه، انواع ریمل و خط چشم، رژ لب ومداد لب ، هم چنین محصولات مراقبت پوست شامل انواع کرم مرطوب کننده و آبرسان، کرم ضد آفتاب ، ضد لک و روشن کننده، ضد چروک، سفت کننده و انواع ماسک صورت، محصولات مراقبت مو مانند شامپو، اتو و حالت دهنده ی مو، اسپری مو، سشوار، برند های محبوب عطر و ادکلن اصل و همچنین زیور آلات ، از برندهای معتبر دنیا مانند رمینگتون، اورال، بورژوا، آرت دکو، لیراک با مجربترین مشاوران و کارشناسان در زمینه فروش آنلاین لوازم آرایش بهداشتی فعالیت می کند.
نشانی : خیابان ستارخان، خیابان بازار سنتی ستارخان، ساختمان بازار سنتی ستارخان، پلاک ۴/۱۷۲
تلفن : 02144219109
بستنورود کاربران
نام کاربری :
 
کلمه عبور :
 
Captcha
کد امنیتی :
 
بستن عضویت در خبرنامه
ایمیل :
Captcha
کد امنیتی :
بستنشرایط فروش
بستن