محصولات سایت
آرایش صورتآرایش صورت
آرایش چشمآرایش چشم
آرایش لبآرایش لب
آرایش ابروآرایش ابرو
آرایش ناخنآرایش ناخن
اصلاح مواصلاح مو
پوستپوست
دهان و دنداندهان و دندان
ضد تعرقضد تعرق
مراقب مومراقب مو
لوازم برقیلوازم برقی
عطر و ادکلنعطر و ادکلن
گروه اصلی :
گروه فرعی :
عنوان :

همه اطلاع نامه ها

5 مرحله آسان برای جلوگیری از موهای ساکن

۸۷ شماره اطلاع نامه : 5 مرحله آسان برای جلوگیری از موهای ساکن ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ 5 مرحله آسان برای جلوگیری از موهای ساکن مطالعه :: خبرنامه 5 مرحله آسان برای جلوگیری از موهای ساکن
5 مرحله آسان برای جلوگیری از موهای ساکن
آیا می دانید با کاهش رطوبت به زیر 70٪ ، موها کمتر وز میشوند؟ اما هرچه رطوبت به زیر 60٪ می رسد ، حالت الکتریسیته ی موها بیشتر میشود. حتی اگر موها در محیط باز در زمستان خیلی رطوبت را از دست ندهند ، هوای گرم داخلی این کار را به راحتی انجام میدهد. موهای وز و پرشان بسیار آزار دهنده است ، برخی از خانم ها در زمستان از پوشیدن کلاه خودداری می کنند. آنها ترجیح می دهند سرما را تحمل کنند تا اینکه موهای آشفته ای داشته باشند!

روتین مراقبت از پوست بدن شما باید شامل چه مواردی باشد؟

۸۶ شماره اطلاع نامه : روتین مراقبت از پوست بدن شما باید شامل چه مواردی باشد؟ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ روتین مراقبت از پوست بدن شما باید شامل چه مواردی باشد؟ مطالعه :: خبرنامه روتین مراقبت از پوست بدن شما باید شامل چه مواردی باشد؟
روتین مراقبت از پوست بدن شما باید شامل چه مواردی باشد؟
داشتن روال منظم مراقبت از پوست بدن که پوست شما را سالم نگه می دارد ، احساس طراوت و تغذیه فراتر از دوش گرفتن منظم برای تمیز کردن است. یک مراقبت از پوست بدن مراقبت از بدن شما اولین خط دفاعی در برابر عفونت و بیماری و همچنین اطمینان از درخشش سالم در مورد ظاهر شما است. از انتخاب محصولات مراقبت از بدن مناسب و کرم بدن گرفته تا اصلاح صحیح ، همه در مراقبت از پوست شما نقش دارند.

روش استفاده صحیح ( و اشتباه ) از شامپو خشک

۸۵ شماره اطلاع نامه : روش استفاده صحیح ( و اشتباه ) از شامپو خشک ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ روش استفاده صحیح ( و اشتباه ) از شامپو خشک مطالعه :: خبرنامه روش استفاده صحیح ( و اشتباه ) از شامپو خشک
روش استفاده صحیح ( و اشتباه ) از شامپو خشک
همانطور که موهای تازه شسته شده احساس طراوت و وفوق العاده ای می دهد، گاهی اوقات دوش گرفتن و شستن آنها به روش همیشگی ممکن نیست. ممکن است شما به تازگی یک تمرین سخت را تمام کرده باشید و مجبور شوید مستقیماً به یک قرار ملاقات بروید ، یا زنگ هشدار خود را از دست داده باشید و فرصت اینکه سشوارخود را بیرون بیاورید را واقعا ندارید. به هر دلیلی که باشد ، خبر خوب این است که برای موهای چرب شما راه حلی وجود دارد که به آن شامپوی خشک می گویند.

باکتری ها بر روی تلفن های هوشمند

۸۲ شماره اطلاع نامه : باکتری ها بر روی تلفن های هوشمند ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ باکتری ها بر روی تلفن های هوشمند مطالعه :: خبرنامه باکتری ها بر روی تلفن های هوشمند
باکتری ها بر روی تلفن های هوشمند
امروزه به نظر می رسد که ما تمام روز تلفن های هوشمند خود را خاموش و روشن می کنیم ، اما فراموش نکنید که هر بار که گپ می زنید ، تلفن هوشمند شما با صورت شما تماس می گیرد و ممکن است باکتری منتقل شود. صفحه نمایش خود را با پاک کردن آن با یک دستمال ضد باکتری پس از استفاده ، برای جلوگیری از ایجاد لکه ها یا لکه هایی که بر روی پوست درخشان تأثیر منفی می گذارند ، تمیز کنید.

بهترین کرم ضد آفتاب برای شما چیست؟

۸۳ شماره اطلاع نامه : بهترین کرم ضد آفتاب برای شما چیست؟ ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ بهترین کرم ضد آفتاب برای شما چیست؟ مطالعه :: خبرنامه بهترین کرم ضد آفتاب برای شما چیست؟
بهترین کرم ضد آفتاب برای شما چیست؟
هنگام انتخاب بهترین کرم ضد آفتاب می توانید با تصمیمات زیادی روبرو شوید - اسپری یا کرم؟ فاکتور 50 یا 10؟ صورت یا بدن؟ گزینه ها ظاهراً بی پایان هستند. مانند تمام محصولات مراقبت از پوست ، بهترین کرم ضد آفتاب برای شما به صورت منحصر به فرد پوست شما بستگی دارد. بهترین ضد آفتاب برای پوست های حساس با بهترین ضد آفتاب برای پوست های چرب متفاوت خواهد بود.

پوست درخشان

۸۱ شماره اطلاع نامه : پوست درخشان ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ پوست درخشان مطالعه :: خبرنامه پوست درخشان
پوست درخشان
آجیل های مخلوط باید بخشی از هر رژیم غذایی شما برای درخشش پوست باشد. آنها حاوی اسیدهای چرب امگا 3 برای کاهش التهاب و پوست مستعد لک هستند. بادام هندی ، گردو ، بادام و سایر اجیلی جات برای پوست شما بسیار مفید است زیرا پر از ویتامین E و B2 است ، که می تواند علائم پیری را کند و همچنین سطح کلاژن را برای پوستی جوان و درخشان حفظ کند.

بهترین مرطوب کننده ها

۸۰ شماره اطلاع نامه : بهترین مرطوب کننده ها ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ بهترین مرطوب کننده ها مطالعه :: خبرنامه بهترین مرطوب کننده ها
بهترین مرطوب کننده ها
بافت خشک و شکننده ، تارهای نازک و سبک ، موخوره ، پوسته پوسته شدن کف سر - علاوه بر این که موهای شما را کاملا خشن می کند ، همه ی اینها عوارض جانبی خشکی مو است. آنچه شما برای درمان آن نیاز دارید ، یک ماده قدرتمند برای تأمین آب موی شما است ، جایی که مرطوب کننده وارد و جذب مو شما شود.

تعریق در حین ورزش

۷۹ شماره اطلاع نامه : تعریق در حین ورزش ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ تعریق در حین ورزش مطالعه :: خبرنامه تعریق در حین ورزش
تعریق در حین ورزش
ورزش و سایر فعالیت های بدنی درجه حرارت بدن شما را افزایش می دهد - بنابراین بدن شما را خنک می کند عرق می کند. بعضی از افراد در طول ورزش بیش از دیگران عرق می کنند و همه وصله های عرق پیدا نمی کنند. هنگام ورزش می توانید ده برابر بیشتر از حد معمول عرق کنید - حداکثر 10 لیتر در روز. این مایعات زیادی است ، بنابراین بسیار مهم است که هیدراته باشید.

چگونه چین و چروک های زیر چشم را کاهش دهیم

۷۸ شماره اطلاع نامه : چگونه چین و چروک های زیر چشم را کاهش دهیم ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ چگونه چین و چروک های زیر چشم را کاهش دهیم مطالعه :: خبرنامه چگونه چین و چروک های زیر چشم را کاهش دهیم
چگونه چین و چروک های زیر چشم را کاهش دهیم
چشمان شما می تواند یکی از اولین مناطقی باشد که علائم پیری را نشان می دهد ، به دلیل نازک شدن پوست در این قسمت بسیار حساس از صورت شما.

برس های آرایش خود را به طور مرتب تمیز کنید

۷۷ شماره اطلاع نامه : برس های آرایش خود را به طور مرتب تمیز کنید ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ برس های آرایش خود را به طور مرتب تمیز کنید مطالعه :: خبرنامه برس های آرایش خود را به طور مرتب تمیز کنید
برس های آرایش خود را به طور مرتب تمیز کنید
برس های آرایش یک روش رایج برای پخش باکتری ها در صورت است و این باعث می شود که صورت شما کسل کننده باشد در حالی که باعث ایجاد لکه هایی می شود.

غذاهایی که با آسیب های نور خورشید مقابله می کنند

۷۶ شماره اطلاع نامه : غذاهایی که با آسیب های نور خورشید مقابله می کنند ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ غذاهایی که با آسیب های نور خورشید مقابله می کنند مطالعه :: خبرنامه غذاهایی که با آسیب های نور خورشید مقابله می کنند
غذاهایی که با آسیب های نور خورشید مقابله می کنند
هرگزاستفاده ازضد آفتاب را متوقف نکنید ، شواهدی وجود دارد که نشان می دهد حتی آنچه را که می خورید از برخی اشعه ها در مقابل نورخورشید از پوست شما محافظت می کند.

چگونه از ماسک مو بدون نیاز به آبکشی استفاده کنیم

۷۵ شماره اطلاع نامه : چگونه از ماسک مو بدون نیاز به آبکشی استفاده کنیم ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ چگونه از ماسک مو بدون نیاز به آبکشی استفاده کنیم مطالعه :: خبرنامه چگونه از ماسک مو بدون نیاز به آبکشی استفاده کنیم
چگونه از ماسک مو بدون نیاز به آبکشی استفاده کنیم
نرم کننده های بعد از حمام ، معمولا در گروه مراقبت از مو قرار نمیگیرند. چه موهای های شما بلند و خوب باشد ، چه کوتاه و ضخیم ،چه فرفری یا صاف ،چه دست نخورده یا رنگ شده باشد ، موهای شما می تواند از ترکیب یکی از این معجون های قدرتمند که در برنامه روزانه مراقبت ازمو قرار میگیرد بهره مند شود.
صفحه 1 از 7
بیوتی ویترین Beauty Vitrin
موبایل برای تماس های فوری : 09337014745
فروشگاه اینترنتی بیوتی ویترین به عنوان یکی از بزرگترین مرجع های تخصصی فروش آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی می باشد که با عرضه بهترین مارک های لوازم آرایشی بهداشتی، عطر و ادکلن در ایران توانسته است علاوه بر ایجاد یک بانک کامل و جامع ، یک مرجع تخصصی فروش آنلاین اینترنتی در ایران نیز باشد وعلاوه بر مزیت های فوق، نسبت به تمام رقبای خود مزیت های ویژه ی دیگری همچون ارائه جدیدترین و بهترین قیمت روز بازار، تحویل سریع در کمترین زمان ممکن و ارائه ی بالاترین سطح خدمات پس از فروش در ایران می باشد. فروشگاه اینترنتی بیوتی ویترین با هدف فروش اینترنتی مجموعه کاملی از قبیل لوازم آرایشی مانند (کرم پودر و پنکیک، کانسیلر و رژ گونه، انواع ریمل و خط چشم، رژ لب ومداد لب ، هم چنین محصولات مراقبت پوست شامل انواع کرم مرطوب کننده و آبرسان، کرم ضد آفتاب ، ضد لک و روشن کننده، ضد چروک، سفت کننده و انواع ماسک صورت، محصولات مراقبت مو مانند شامپو، اتو و حالت دهنده ی مو، اسپری مو، سشوار، برند های محبوب عطر و ادکلن اصل و همچنین زیور آلات ، از برندهای معتبر دنیا مانند رمینگتون، اورال، بورژوا، آرت دکو، لیراک با مجربترین مشاوران و کارشناسان در زمینه فروش آنلاین لوازم آرایش بهداشتی فعالیت می کند.
نشانی : خیابان ستارخان، خیابان بازار سنتی ستارخان، ساختمان بازار سنتی ستارخان، پلاک ۴/۱۷۲
تلفن : 02144219109
بستنورود کاربران
نام کاربری :
 
کلمه عبور :
 
Captcha
کد امنیتی :
 
بستن عضویت در خبرنامه
ایمیل :
Captcha
کد امنیتی :
بستنشرایط فروش
بستن